آیا ساخت یک ساعت هوشمند می تواندشروع همکاری میان بلک بری و Timex باشد؟

در ماه سپتامبر سال گذشته، کمپانی بلک بری تأیید کرد که تلفن های خود را به تنهایی نخواهد ساخت. کمپانی TCL (واقع در کشور چین) در ماه دسامبر سال گذشته قراردادی را با شرکت کانادایی نامبرده شده امضا کرد و تایید کرد که تولید گوشی های هوشمند بلک بری را بر عهده خواهد گرفت. TCL در حال حاضر گوشی هوشمند بلک بری KeyOne را معرفی کرده است که مخاطبان و منتقدان، آن را به خوبی نقد کرده اند.

در هفته ی گذشته، بلک بری با توافق نامه تاییدیه حق اختراع نیز موافقت کرد. فکر کنیم این توافق نامه همان معامله صدور مجوز است که می تواند اولین ساعت برند BlackBerry یا Timex باشد اما هنوز هیچ اطلاعاتی درباره بند های این توافقنامه میان BlackBerry و Timex وجود ندارد.

از نمونه کارهای این شرکت کانادایی یعنی بلک بری، می توان به تقریبا ۴۰،۰۰۰ اختراع ثبت شده برای فناوری هایی مانند “ارتباطات بی سیم، زیرساخت های شبکه، آکوستیک، پیام رسانی، نرم افزار سازمانی، سیستم عامل، مجازی سازی و امنیت سایبری” اشاره کرد.

از این رو، معامله بین این دو شرکت لزوما به این معنی نیست که آنها فقط ساعت هوشمند را معرفی خواهند کرد.

ساخت و طراحی ساعت هوشمند برای این دو شرکت مثل یک راه اندازی کار خواهد بود و در آینده نیز قرار است کارهای بزرگی از این دو شرکت ببینیم.

انتشار مطبوعات شامل بندهای قرارداد نیست اما تنها یک اطلاع در دست ماست و آن هم این است که Timex در حال پرداخت هزینه های حقوقی به شرکت بلک بری برای مدت زمان نامعلومی است. 

منبع : زوم تک

فروش دامنه موتوری motoree.ir فروش دامین موتوری MOTOREE.IR با قیمت ویژه
تبلیغ بنری ارزان در سایت آبرنگ abrange.ir ، تبلیغات در سایت آبرنگ abrange.ir

درباره آبرنگ

خودم هستم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *