احتمال عرضه گوشی گلکسی S9 به همراه هدفون بلوتوثی AKG

این روزها آی‌فون‌های جدید به مهم‌ترین و پربازدیدترین خبرهای تکنولوژی تبدیل‌ شده‌اند و تب‌وتاب زیادی در بازار این گوشی‌های هوشمند وجود دارد. در میان این هیجان‌ها، نباید از پرچم‌دار بعدی سامسونگ غافل شویم، این پرچم‌دار در حال تبدیل‌شدن به تیتر اول خبرهای فناوری است. خبرهای زیادی در رابطه با پرچم‌دار بعدی سامسونگ وجود دارد، در آخرین خبرهای منتشر شده در وب‌سایت IceUniverse، اطلاعات جدیدی از گلکسی S9 ارائه‌ شده است.

براساس این خبر، احتمال عرضه گلکسی S9 با هدفون بلوتوثی AKG وجود دارد. با توجه به عرضه گلکسی S8 با هدفون سیمی AKG، عرضه پرچم‌دار بعدی با این هدفون دور از انتظار نیست.

به‌نظر می‌رسد که سامسونگ قصد دارد تا هدفون بلوتوثی را که قیمتی بالاتر از هدفون سیمی دارد، در داخل جعبه گلکسی S9 قرار دهد. باید دید که سامسونگ هدفون آیکون X را با مشخصات و تنظیمات AKG در جعبه گلکسی S9 قرار می‌دهد یا خیر.

اما در این میان چه بلایی بر سر جک 3.5 میلی‌متری هدفون می‌آید؟ آیا قرار گرفتن هدفون بلوتوثی در جعبه گلکسی S9 به معنی حذف این پورت است؟ این منبع ادعا حذف جک 3.5 میلی‌متری صدا از این محصول را رد می‌کند.

احتمال عرضه گوشی گلکسی S9 به همراه هدفون بلوتوثی AKG

هیچ خبر معتبری در رابطه با مشخصات گلکسی S9 منتشر نشده و در حال حاضر نمی‌توان به بسیاری از خبرهای درز کرده و لو رفته اطمینان کرد. تنها خبری که می‌توان به آن توجه نمود، احتمال عرضه این پرچم‌دار باپردازنده اگزینوس 9810 است. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *