ادعای مدیران سرخابی؛ سهمیه استقلال و پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا حفظ شد!

مدیرعامل باشگاه استقلال و عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس مدعی شدند با حل مشکلات مالی و بدهی‌ها، سهمیه این دو باشگاه در لیگ قهرمانان آسیا حفظ شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، سایت وزارت ورزش و جوانان در خبری اعلام کرد که مشکل سه باشگاه استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی برای ارسال مدارک به کنفدراسیون فوتبال آسیا حل شده و این سه باشگاه سهمیه خود را در لیگ قهرمانان آسیا حفظ کرده اند.

این سایت نوشت: «در پایان مهلت کنفدراسیون فوتبال آسیا ، تیم های استقلال، پرسپولیس و تراکتور سازی با حمایت گسترده و مذاکره و پیگیری فدراسیون فوتبال، با پرداخت و تعیین تکلیف بدهی ها و تامین مدارک و اسناد مستند برای ارسال به کنفدراسیون فوتبال آسیا ، مجوز حرفه ای خود را برای حضور در مسابقات فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا بدست آوردند.

سیدرضا افتخاری مدیر عامل استقلال در باره این موضوع اظهار نظر کرد و گفت: به هواداران استقلال اعلام می کنم خوشبختانه دیگر مشکلی از بابت بدهی ۱۵ – ۲۰ ساله گذشته نیست و این موضوع را پس از بیست سال بصورت ریشه ای حل کرده ایم تا خیال دوستداران استقلال راحت باشد.

محمدرضا حاجی بیگی عضو هیات مدیره پرسپولیس هم با اشاره به موفقیت مذاکرات و تلاش های روزهای اخیر هیات مدیره گفت: خبر گرفتن مجوز حرفه ای گری و حفظ سهمیه لیگ قهرمانان آسیا خبر خوبی برای دوستداران پرسپولیس است و به آنها اعلام می کنم به هیچ عنوان دیگر نگرانی وجود ندارد و کمک های سلطانی فر و فدراسیون فوتبال و نظارت بر روند مذاکرات و حل و فصل مشکلات ما با طلبکاران و موارد مدنظر کنفدراسیون فوتبال آسیا، پس از حدود ۱۵ سال بلاتکلیفی، منتهی به این وضعیت مطلوب شد.

ادعای مدیران سرخابی؛ سهمیه استقلال و پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا حفظ شد!-1

حاجی بیگی درباره بدهی مالیاتی پرسپولیس هم گفت: خوشبختانه پیگیری های وزیر ورزش و جوانان و مذاکرات ایشان با وزیر اقتصاد و مسئولان محترم سازمان امور مالیاتی این مشکل را تا حدود زیادی مرتفع کرده است و امیدوارم برای کمک به هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس رسیدگی جدیدی صورت گیرد و از این بابت هم مشکلی نداشته باشیم.»

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *