استارتاپ سخت افزاری شوخی نیست/اگر مرد جنگی نیستید این متن را نخوانید!

استارتاپ سخت‌ افزاری شوخی نیست ؛ به دلیل ریسک بالا به سختی می‌توان برای آن جذب سرمایه کرد … اما در عین حال یک اقیانوس آبی است. چرا که به دلیل اشباع بازار استارتاپ‌های نرم‌افزاری، روند جهانی سرمایه‌گذاری در شرکت‌های نوپا به سمت کسب‌وکارهای سخت‌افزاری چرخش کرده است. غول‌های «سرمایه‌گذاری جسورانه ایران به خط شده‌اند تا به … نوشته استارتاپ سخت افزاری شوخی نیست؛ اگر مرد جنگی نیستید، این متن را دنبال نکنید!

 

استارتاپ سخت‌ افزاری

به نقل از تکرا، غول‌های «سرمایه‌گذاری جسورانه» ایران به خط شده‌اند تا به مصاف بهترین‌های اینترنت اشیاء بروند. ده استارتاپ از بهترین‌های IoT ایران روی استیج می‌روند تا در نهایت یک تیم رویای بازار جهانی را برای خود تعبیر کند.

IOT STARS یک رویداد استارتاپی با مدل ارائه (Pitch) است. این رویداد بدون جایزه بوده و هدف اصلی آن زمینه‌سازی برای جذب سرمایه داخلی توسط استارتاپ‌های اینترنت اشیاء است. همچنین برای یک تیم منتخب، زمینه جذب سرمایه با مدل کرادفاندیگ (در بستر کیک استارتر) و تولید صنعتی در چین فراهم می‌گردد.

استارتاپ سخت‌ افزاری 

جذب سرمایه در IOT STARS فقط محدود به مرحله Seed نیست. حتی استارتاپ‌هایی که در دوره رشد قرار دارند نیز می‌توانند کسب‌وکار خود را ارائه کنند.

اگر جاه‌طلبید، در این فرصت عرض اندام کنید!

این رویداد در روز پنجشنبه مورخ ۱۴ اردیبهشت ۹۶ از ساعت ۱۵ لغایت ۱۹ در دانشگاه الزهراء برگزار می‌گردد.

مهلت ثبت نام، یکم لغایت بیستم اسفند ۹۵

برای مشاهده جزئیات بیشتر و ثبت نام به سایت رویداد مراجعه کنید.

پوستر رویداد آیوتی استارز، رویداد ارائه استارتاپ های IoT

پوستر رویداد آیوتی استارز، رویداد ارائه استارتاپ های IoT

توضیحات تکمیلی

: اینترنت اشیاء (

IoT: Internet of Things

) به مفهوم عام آن یعنی اینکه اشیاء قابلیت اتصال به اینترنت را یافته و ضمن تبادل داده با یکدیگر و همچنین تبادل داده با سیستم مرکزی، به اشیاء هوشمند تبدیل می‌شوند. اما 

IoT

به معنای فنی آن عبارت است شبکه سنسورهای بی‌سیم که این سنسورها در صنایع مختلف کاربرد دارند. سلامت هوشمند، ماشین متصل، خانه هوشمند، مدیریت انرژی هوشمند و … همگی از جمله کاربردهای اینترنت اشیاء هستند. 

فروش دامنه یوتوب آنالیتیکس دات آی آر youtubeanalytics.ir فروخته می شود. فروش بهترین و با کلاس ترن دامین ایران با قیمت ویژه.
فروش دامنه موتوری motoree.ir فروش دامین موتوری MOTOREE.IR با قیمت ویژه
تبلیغ بنری ارزان در سایت آبرنگ abrange.ir ، تبلیغات در سایت آبرنگ abrange.ir

درباره آبرنگ

خودم هستم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *