روس ها پوستر جام جهانی را کپی کردند اولین رسوایی جام جهانی 2018 -

روس ها پوستر جام جهانی را کپی کردند / اولین رسوایی جام جهانی ۲۰۱۸

نشریه اسپانیایی آ.اس ادعا کرد که روس ها پوستر رسمی جام جهانی ۲۰۱۸ را از روی پوستری که این نشریه برای فینال جام جهانی ۲۰۱۰ طراحی کرده بود، کپی کرده است.

به گزارش ” آبرنگ ” به نقل از ورزش سه، مسئولان برگزاری جام جهانی روسیه چند روز قبل از پوستر رسمی این رقابت ها رونمایی کردند که در آن از عکس لو یاشین، دروازه بان اسطوره ای شوروی سابق استفاده شده و در پس زمینه هم یک دایره سبز با خط های مورب نارنجی که یادآور نور خورشید است.

در مقابل پوستری که نشریه آ.اس منتشر کرده، پس زمینه تصویر کاملا شبیه پوستر رسمی جام جهانی ۲۰۱۸ است و تنها به جای عکس یاشین، تصویری از ایکر کاسیاس در آن دیده می شود که در سال ۲۰۱۰، کاپیتان تیم ملی اسپانیا بود.

خورخه هرناندز، یکی از نویسندگان نشریه آ.اس، نوشته که از زمان رونمایی از پوستر جام جهانی، این موضوع به سوژه خنده در این نشریه تبدیل شده است.

روس ها پوستر جام جهانی را کپی کردند اولین رسوایی جام جهانی 2018

هنوز مسئولان برگزاری رقابت های جام جهانی پاسخی به این ادعا ندادند؛ اما پیش از این، الکسی سوروخین، مدیر کل کمیته برگزاری رقابت ها از این پوستر ابراز رضایت کرده بود و اظهار امیدواری کرده بود که ستاره های زیادی در اندازه های یاشین در جام جهانی ببیند.

فروش دامنه موتوری motoree.ir فروش دامین موتوری MOTOREE.IR با قیمت ویژه
تبلیغ بنری ارزان در سایت آبرنگ abrange.ir ، تبلیغات در سایت آبرنگ abrange.ir

درباره آبرنگ

خودم هستم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *