شرکت Legend مجموعه آیفون X تزئین شده با الماس را معرفی کرد

چندی پیش اپل در ماه سپتامبر، جدیدترین تلفن هوشمند خود، یعنی آی‌فون X را معرفی کرد. دستگاهی که در روز ۳ نوامبر وارد بازارهای جهانی می‌شود.

به نقل از آی تی رسان، اما اگر قیمت پایه ۱۱۴۹ یورویی آن برای شما مبلغی کم و ناچیز به شمار می‌آید، بهتر است به سراغ یکی از واحدهای سفارشی شرکت فنلاندی Legend بروید. این شرکت نسخه ۲۵۶ گیگابایتی آی‌فون X را به همراه قطعه‌های الماس در پشت و لبه‌های طلا برای اضافه کردن تجملات در بسته ویژه‌ای به فروش می‌رساند.

مدل Aurum با قیمت ۲۹۵۰ یورو، ارزان‌ترین عضو این مجموعه محسوب می‌شود. این مدل با پنل پشتی طلای ۲۴ عیار، لوگوی مرواریدی منبت کاری شده و لبه‌های طلا ۱۸ عیار تزئین شده است.

در نسخه Fusion از پنل پشتی فیبر کربنی طلاکاری شده دور قاب نقره‌ای استفاده شده که با رودیوم سیاه و پلاتینیوم برجسته شده است. اما شما می‌توانید برای لوگو از چرم‌های عجیب یا حتی چوب هم استفاده کنید.

شرکت Legend مجموعه آیفون X تزئین شده با الماس را معرفی کرد-2

اگر هنوز هم شگفت‌زده نشده‌اید، سراغ مدل Momentum بروید. در قسمت میانی پشت تلفن در این مدل ۰٫۳ قیراط الماس قرمز اصل، به‌همراه هاله‌ای از الماس درجه VVS1 و دسته‌ای دیگر از مواد فانتزی در اطراف آن، وجود دارد.

در آخر، مدل Lu قرار دارد. لوگوی اپل و قاب دور موبایل در این مدل با ۱۰٫۷۰ قیراط الماس درجه VVS1 پوشانده شده است. شرکت Legend قیمت‌گذاری این مدل را در صورت درخواست مشتری برای خرید انجام می‌دهد.

شرکت Legend مجموعه آیفون X تزئین شده با الماس را معرفی کرد-3

تمام آی‌فون X های شرکت Legend با حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایت، در جعبه‌های لوکس به‌همراه یک ایرپاد از جنس طلای ۲۴ عیار، کیف چرمی و گواهی صحت کالا تحویل داده می‌شود. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هر کدام از این مدل‌ها به وب‌سایت این شرکت فنلاندی مراجعه کنید.

 

درباره آبرنگ

خودم هستم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *