ماوس پد گیمینگ لاجیتک G840 XL ، تجربه ای بینظیر را منتقل خواهد کرد

ماوس پد گیمینگ لاجیتک G840 XL ، محصولی کاملا متفاوت است که در ابعادی بسیار بزرگ تولید شده و می‌تواند تجربه‌ای بی‌نظیر از یک پد ماوس را به منتقل کند.

تا زمانی که ما از کامپیوتر استفاده می‌کنیم، محل قرارگیری ماوس و سطح که روی آن، ماوس را حرکت می‌دهیم اهمیت دارد. هرچند، این موضوع در گذشته اهمیت بیشتری داشت چرا که تمام حرکات ماوس به واسطه توپ فیزیکی شناسایی می‌شد. جذب گرد و غبار و کثیفی‌های گوناگون نیز روی عملکرد آن تاثیرگذار بود. اما با پیشرفت تکنولوژی، حالا از سنسورهای لیزری و نوری استفاده می‌شود که تشخیص حرکت ماوس روی تقریبا هر سطحی را امکان‌پذیر می‌کند. با این حال، احتمالا کاربران از وجود سطحی مناسب برای حرکت بهتر ماوس، استقبال خواهند کرد.

ماوس پد گیمینگ لاجیتک G840 XL یکی از متفاوت‌ترین محصولاتی است که با ابعاد 90 در 40 سانتی‌متر (35 در 16 اینچ)، تمام سطح میز شما را خواهد پوشاند. هرچند، این محصول جدید شباهت چندانی به پد ماوس ندارد که می‌توان این موضوع را با نوآوری خاص آن مرتبط دانست.

یکی از بهترین ویژگی‌های ماوس پد جدید لاجیتک، به مواد و بافت آن مربوط می‌شود. سطح G840 XL مشابه میز بیلیارد بوده و اصطکاک لطیف و مهندسی آن، علاوه بر انتقال حسی بسیار خوب، حرکت ماوس را آسان می‌کند. موردی که شاید بسیاری از کاربران را آزار می‌دهد، گرد و غبار موجود در خانه و محل کار است؛ گرد و غباری که البته آثاری از آن روی ماوس پد لاجیتک دیده نمی‌شود. به هر صورت، تمیز نگه داشتن این پد ماوس بسیار آسان‌تر از پاک کردن گرد و غبار اضافی روی میز خواهد بود.

ماوس پد گیمینگ لاجیتک G840 XL ، تجربه ای بینظیر را منتقل خواهد کرد-2

یکی از موضوعاتی که شاید هنگام استفاده این پدها تجربه کرده باشید، ناهماهنگ بودن سطح قرارگیری ماوس و کیبورد است. در برخی موارد، به دلیل طراحی نامناسب پد، حتی ممکن است ماوس و کیبورد را در شرایط نه‌چندان مطلوب کنار یکدیگر قرار دهید. اما G840 XL هارمونی بسیار خوبی را ایجاد خواهد کرد. به علاوه، طراحی بسیار خوب این پد 3 میلی‌متری سبب شده تا همانند چسب، روی میز ثابت بماند.

اگرچه ماوس پد گیمینگ لاجیتک G840 XL همانند بسیاری از محصولات امروزی، فاقد لامپ‌های ال ای دی و نرم افزاری مخصوص برای تغییر رنگ‌های آن است، اما خلاقیت سازندگان در طراحی چنین محصولی تحسین برانگیز بوده و احتمالا بعد از کار کردن با آن، کمتر به پدهای کوچک‌تر فکر خواهید کرد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *