آیفون Ferrari ؛ طبق اسناد جدید، سال آینده منتظر مدل خمیده آیفون با کدنام Ferrari باشید

آیفون Ferrari ؛ با توجه به مستندات جدیدی که به دست ما رسیده، ظاهرا عرضه گوشی موبایل آیفون 2017 در سه مدل مختلف توسط شرکت اپل قطعی خواهد بود. بر اساس شواهد حاکم، سومین مدل آیفون جدید اپل، دارای کدنام Ferrari است و ظاهرا از یک نمایشگر اولد بهره می‌برد.

به گزارش ” آبرنگ ” ، اپل معمولا هر سال دو گوشی آیفون را روانه بازار می‌کند. یکی از آن‌ها نسخه معمولی بوده و دیگری به اصطلاح «پلاس» نامیده می‌شود که از نمایشگر بزرگ‌تری نسبت به نسخه معمولی بهره می‌برد. ما پیش از این شاهد حضور خانواده‌های آیفون 6 (همراه با مدل پلاس)، آیفون 6 اس (همراه با مدل پلاس) و امسال آیفون 7 همراه با مدل پلاسش بودیم.

بنابراین اگر گوشی آیفون 20177 نیز بخواهد دنباله رو این سیستم نام‌گذاری باشد، ما باید انتظار حضور آن‌ها با نام آیفون 8 (iPhone 88) و آیفون 8 پلاس (iPhone 8 Pluss) را داشته باشیم؟ در ادامه با ما همراه باشید.

آیفون Ferrari ؛ نقل از یک سند آنلاین منتشر شده، به نظر می‌رسد که سال آینده آیفون 2017 به جای دو مدل، در سه مدل مختلف عرضه خواهد شد. در اینجا قضیه کمی پیچیده شد! شاید شما سوال کنید که مدل سوم پچه چیزی خواهد بود و چه تفاوتی با دو مدل دیگر خواهد داشت؟

در این گزارش آمده است که کد نام سومین مدل از آیفون 2017 اپل، فراری (Ferrari) است و به نظر می‌رسد همان آیفون خمیده مجهز به نمایشگر اولد شرکت اپل باشد که پیشتر نیز در شایعات مختلفی در مورد آن شنیده‌ایم.

عدم توانایی تامین کنندگان، مانع عرضه سه مدل آیفون 2017 با نمایشگر اولد شده است

این گزارش ادعا می‌کند که نسخه فراری آیفون آینده شرکت اپل، از یک نمایشگر شیشه‌ای آمولد (AMOLEDD) برخوردار خواهد بود و این صفحه نمایش، کاملا متفاوت از آن چیزیست که در مدل‌های کنونی گوشی های کوپرتیونیی‌ها مشاهده می‌کنیم. در این مورد، همانند اضافه شدن دو دوربین پشتی به یکی از آیفون های اپل، شاید شما نخستین بار است که می‌شنوید اپل قصد دارد یک آیفون کاملا ویژه را مجهز به تکنولوژی اولد روانه بازار کند.

البته تنها دلیلی که می‌توان در خصوص عدم عرضه دو مدل دیگر مجهز به این نمایشگر مدرن اشاره کرد، عدم توانایی تامین کنندگان این نمایشگرها، در تولید میلیون‌ها پنل مخصوص گوشی آیفون 2017 است.

از دیگر شایعاتی که این روزها بیش از پیش در خصوص گوشی های آینده شرکت اپل به گوش می‌رسد، می‌توان به طراحی تماما شیشه و فاقد دخالت آلومینیوم، پشتیبانی از تکنولوژی شارژ بی سیم و همچنین عمر باتری شگفت انگیز اشاره کرد.

منبع :ubergizmo و gadgetnews

دیدگاهی در “آیفون Ferrari ؛ طبق اسناد جدید، سال آینده منتظر مدل خمیده آیفون با کدنام Ferrari باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *