ادعای ملاقات فرازمینی ها با انسان در پی انتشار اسناد محرمانه FBI

ملاقات فرازمینی ها با انسان : بحث در مورد موجودات فرازمینی، آدم فضایی‌ها، یوفوها، ملاقات ها و گزارشات مردم از برخورد نزدیک با این بیگانگان همواره از جذاب‌ترین موضوعات بوده اند. در حالی که بسیاری از مردم و یوفولوژیست‌ها در مورد تجربیات خود پیرامون ملاقات فرازمینی ها با انسان بحث و گفتگو می کنند، یک سند محرمانه از FBI توجهات را در این زمینه به خود معطوف می‌سازد. آیا ما در جهان تنها هستیم؟ آیا این احتمال وجود دارد که گونه‌ای موجودات فضایی،‌ در گوشه ای دیگر از کیهان و یا ابعادی دیگر در حال زندگی به سبکی متفاوت یا مشابه با ما باشند؟ پیشنهاد می‌کنیم اگر شما نیز از علاقمندان به اینگونه موضوعات هستید ما را تا پایان این مطلب همراهی بفرمایید.

ملاقات فرازمینی ها با انسان یکی از بمب‌های خبری خواهد بود!

سند منتشر شده در وب‌سایت FBI، اعلام می‌کند که نه تنها ما توسط بیگانگان ملاقات شده‌ایم،‌ بلکه موجوداتی که برای ملاقات با ما آمده‌اند از ابعادی دیگر هستند! اگر تاکنون ملاقات فرازمینی ها با انسان ،‌ محدود به فیلم‌ها و داستان‌های علمی و تخیلی بوده باشد،‌ ممکن است سند منتشر شده از FBI مسئله را به واقعیت اندکی نزدیک‌تر کند. ملاقات فرازمینی ها با انسان یکی از جذاب‌ترین رویداد‌هایی است که در طول تاریخ ممکن است برای انسان پیش بیاید.

اگر چنین رویدادی سرانجام به واقعیت تبدیل شود، به بزرگ‌ترین اتفاق دنیای نجوم،‌ کیهان و جهان هستی تبدیل خواهد شد. اینکه آن ها دارای چه تکنولوژی‌هایی باشند و تا چه اندازه پیشرفته‌تر از ما هستند از مهم ترین سوالاتی است که در اولین برخورد برایمان پیش می‌آید. با این حال سند محرمانه‌ی منتشر شده از FBI، ملاقات فرازمینی ها با انسان را با ذکر جزئیاتی شگفت آور مطرح می‌کند.

البته لازم به ذکر است که سند مذکور،‌ توسط سازمان FBI نوشته نشده است. در واقع این سند یک صفحه از داکیومنتی 69 صفحه‌ای با نام ufo1.pdf بوده که توسط یک مقام ریاست سابق دانشگاهی نوشته شده است.

با این حال،‌این سند FBI به عنوان یکی از اسناد محرمانه مورد توجه قرار گرفته که در نوع خود بسیار جالب است.

ملاقات فرازمینی ها با انسان

از آن‌جا که به دلیل قدیمی بودن این سند برخی کلمات به خوبی قابل مشاهده نیستند،‌ ترجمه آن را برای شما به زبان فارسی در ادامه آورده ایم.این سند در 8 جولای 1947 از سوی FBI تحویل گرفته شده که متن آن به شرح زیر است:

این نامه غیر رسمی،‌ به شکلی محترمانه برای گروهی از دانشمندان، مقامات دولتی و چند تن از نشریات ارسال شده است. اطلاعات درج شده در این سند بر اساس رویدادهایی فراتر از عادی بوده و ممکن است از سوی بسیاری از دریافت کنندگان آن نادیده گرفته شود؛ با این وجود این یک وظیفه همگانی است که اطلاعات مذکور در اختیار دیگران قرار بگیرد. (نویسنده این مقاله دارای چندین مدرک دانشگاهی بوده و پیش تر مقام ریاست یک مرکز دانشگاهی را بر عهده داشته است.)

وضعیتی بسیار جدی با توجه به پرواز بشقاب‌های پرنده پیش آمده است،‌ اگر یکی از این بشقاب‌های پرنده مورد حمله واقع شود، هواپیمای حمله کننده به طور قطع نابود خواهد شد. ممکن است این واقعیت در اذهان عمومی ایجاد رعب و وحشت کند. داده‌های اصلی در این رابطه وجود دارند و می‌بایست که حتما ارائه شوند،‌ حتی اگر این مسئله غیرقابل تصور و نامفهوم به نظر برسد.

در ادامه‌ی این نامه،‌ جزئیاتی وجود دارد که به شرح اطلاعاتی از ملاقات فرازمینی ها با انسان می‌پردازد:

1- بخشی از دیسک ( بشقاب پرنده ) خدمه را جابه‌جا می‌کند. باقی آن‌ها از راه دور کنترل می شوند.

2- مأموریت آن‌ها صلح‌طلبانه به نظر می‌رسد.

3- آن‌ها مشابه با زمینیان بوده اما اندکی از نظر اندازه از ما بزرگ‌تر هستند.

4- آن‌ها برای مردمان زمین خطرناک نیستند اما از دنیای مخصوص خود آمده‌اند.

5- آن‌ها از سیاره (به آن معنایی که ما می‌شناسیم) نیامده اند، بلکه از جایی آمده‌اند که درک و فهم آن برای ما غیرممکن است.

6- جسم خدمه و بدنه‌ی سفینه فضایی‌شان به طور خودکار متناسب با نرخ تراکم ماده ما شکل می گیرد.

7- دیسک دارای یک نوع انرژی تابشی یا اشعه است که حملات خارجی را به سادگی خنثی می‌کند. چرا که در هرزمان که اراده کنند از دیدگاه ما نامرئی شده و به بُعدی دیگر می‌روند.

8- مکانی که آنان از آن‌جا آمده‌اند همچون دنیاهای ستاره‌ای نیست و مربوط به مسئله Lokas یا Talas می شود.

9- آنان را توسط رادیو نمی‌توان دنبال کرد،‌ اما این عمل به کمک رادار امکان‌پذیر است. البته اگر یک سیستم سیگنال برای این ماشین اختراع شود.

تا اینجای گزارش،‌ اینطور برداشت می‌شود که ملاقات فرازمینی ها با انسان ، تا چه اندازه می‌تواند اسرارآمیز و پرهیجان باشد. در انتهای این نامه نیز آمده است:

ما این اطلاعات را ارائه کرده و کار بیشتری از ما ساخته نیست. اجازه دهید با تازه‌واردها با مهرمانی برخورد شود. این مسئولیتی بزرگ بر دوش قدرت‌هایی است که اهمیت این موضوع را درک می‌کنند.

ضمیمه: The Lokas سازه‌ای بیضی شکل و فلزی با قابلیت مقاومت در برابر حرارت‌های بسیار بالا می باشد که هنوز برای ما قابل درک نیست. قسمت میانی شامل یک آزمایشگاه و قسمت انتهایی آن دارای یک ابزار جنگی می باشد که اساسا از یک دستگاه تامین انرژی فوق‌العاده پیشرفته ساخته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *