اپلیکیشن XZip : ساخت و استخراج فایلهای فشرده در اندروید – زوم اپ

XZip اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید فایل‌های فشرده را در گوشی اندرویدی خود بسازید یا استخراج کنید.
 اپلیکیشن XZip : ساخت و استخراج فایلهای فشرده در اندروید – زوم اپ

گوشی‌های موبایل به‌طور پیش‌فرض از فرمت فایل‌های فشرده پشتیبانی نمی‌کنند و معمولا باید به کمک یک فایل منیجر جانبی یا یک اپلیکیشن اختصاصی این فایل‌ها را در گوشی استخراج و استفاده کنید. گوشی‌های اندروید نیز از این موضوع مستثنا نیستند و برای باز کردن فایل‌های فشرده به اپلیکیشن‌های کمکی نیاز خواهند داشت؛ Xzip یکی از اپلیکیشن‌های رایگان و محبوب برای کار با فایل‌های فشرده در پلت‌فرم اندروید به‌حساب می‌آید و به‌صورت رایگان منتشر شده است.

مهم‌ترین فرمت‌های فشرده در سال‌های اخیر Zip ,Rar و 7z بوده‌اند که خوشبختانه این اپ از هر سه فرمت مذکور در استخراج فایل‌ها پشتیبانی می‌کند؛ این امر باعث شده است با اپلیکیشنی همه‌فن‌حریف مواجه باشیم که تمام نیازهای کاربران را برطرف خواهد کرد. فرمت‌های پشتیبانی شده به‌طور جامع عبارتند از ZIP, .ZIPXx .RAR, .7ZIP, .TAR, .TGZ, .JAR, .LZMA, .Z, .BZ2, .TLZ و می‌توانید فایل‌های رمزدار Rar و Zip را نیز توسط این برنامه‌ی کاربردی از حالت فشرده خارج کنید. در صورت تمایل می‌توانید این اپلیکیشن را از لینک زیر دریافت کنید.

نکات مثبت

  • طراحی گویای رابط کاربری
  • امکان استخراج فایل‌های فشرده با فرمت رایج

نکات منفی

  • محیط کاربری نه‌چندان به روز
دانلود اپلیکیشن
 

[maxbutton id="4"][maxbutton id="5"][maxbutton id="8"]

[useful_banner_manager banners=9 count=1]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *