بالاخره (( قاتل اهلی )) آمد!

با پایان جلسه هفتگی شورای صنفی نمایش، غلامرضا فرجی سخنگوی این شورا، اعلام کرد که از چهارشنبه این هفته فیلم سینمایی «قاتل اهلی» ساخته مسعود کیمیایی بعد از چهار هفته تعویق در اکران آن، نمایش خود را در سینماهای کشور آغاز خواهد کرد. فرجی همچنین از بسته شدن قرارداد اکران فیلم «من دیوانه نیستم» علیرضا امینی به پس از پایان نمایش «خالتور» خبر داد.

غلامرضا فرجی درباره مصوبات امروز شورای صنفی نمایش گفت: « فیلم سینمایی «قاتل اهلی»از صبح چهارشنبه به همراه سه فیلم سینمایی اکران می شود.»

یکی از نکات عجیب چند وقت اخیر سینمای ایران به اکران فیلم‌های سینمایی در گروه آزاد باز می‌گردد. سخنگوی شورای صنفی نمایش با بیان این‌که از پس فردا «قاتل اهلی» در گروه آزادی به نمایش درمی‌آید، درباره سه فیلم دیگری که قرار است از چهارشنبه این هفته اکران خود را آغاز کنند گفت: « سه فیلم «صفر تا سکو»، «اشنوگل» و «پینوکیو و آمو سردار» در گروه آزاد اکران خواهند شد.»

بالاخره (( قاتل اهلی )) آمد!

غلامرضا فرجی همچنین درپایان اعلام کرد که امروز قرارداد اکران فیلم سینمایی «من دیوانه نیستم» علیرضا امینی در گروه قدس بسته شد تا پس از پایان اکران «خالتور» این فیلم سینمایی نمایش خود را در سینماهای کشور آغاز کند.

آی سینما

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *