بمب افکن های روسی 300 داعشی را کشتند

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که بمب افکن های این کشور با انهدام مواضع و همچنین بمباران نیروهای در حال حمله گروه تروریستی داعش به تدمر،بیش از 300 تروریست را کشتند.

بمب افکن های روسی ۳۰۰ داعشی را کشتند

به گزارش ایرنا ، در بیانیه وزارت دفاع روسیه که روز یکشنبه انتشار یافته، اعلام شده است: ارتش سوریه با پشتیبانی هوایی بمب افکن های روسی توانست حمله تروریست های داعشی به تدمر را دفع کند.
پایگاه روزنامه ایزوستیا در بخش آنلاین خود به نقل از بیانیه وزارت دفاع روسیه نوشته است که حمله داعش به تدمر با تلفات سنگین و شکست این گروه تروریستی پایان یافت.
در این بیانیه آمده است: بیش از 300 تروریست داعشی در جریان عملیات شب گذشته نیروی هوافضای روسیه در تدمر کشته شدند.
وزارت دفاع روسیه خاطرنشان کرد: تروریست ها در حمله به تدمر چند مورد عملیات انتحاری انجام دادند و حتی با وجود استفاده از توپخانه و نفربرهای زرهی، شکست خوردند.
بیانیه می افزاید: نیروی هوافضای روسیه برای دفع حمله داعش، 64 عملیات بمباران اجرا کرد و نبردها نیز در جنوب تدمر متمرکز شده بود.
از سوی دیگر، رسانه های روسیه امروز اعلام کردند نیروهای این کشور در چارچوب افزایش سرکوب تروریست های ضدسوری، مواضع گروههای تروریستی داعش در رقه را با شلیک موشک های بالدار کالیبر از بمب افکن های قاره پیما و زیر دریایی هدف قرار دادند.
اطلاعات اجرای عملیات ویژه شلیک موشک از زیردریایی در گزارش سرگئی شایگو وزیر دفاع روسیه به ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری این کشور که امروز (یکشنبه) اعلام شد، آمده است.
روزنامه ماسکوفسکی کامسامولتس به نقل از گزارش وزیر دفاع روسیه در باره این عملیات نوشت: دو فروند موشک بالدار کالیبر آ-101 از زیر دریایی راستف نادانو در دریای مدیترانه به اهداف تروریستی شلیک شد و مواضع پیش بینی شده را نابود کرد.
خبرگزاری اینتر فکس روسیه نیز از پرتاب موفق موشک های بالدار و پرقدرت انهدامی کالیبر از بمب افکن های قاره پیمای توپولف 22 ام-3 خبر داده است.
بنا به این گزارش، مواضع داعش در اطراف شهر باستانی تدمر، رقه و کاروان خودروهای دارای جنگ افزار تروریست ها از جمله اهداف منهدم شده در شلیک موشک های بالدار و همچنین عملیات بالگردهای روسی در دو روز گذشته اعلام شده است.


[maxbutton id="4"][maxbutton id="5"]

[useful_banner_manager banners=9 count=1]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *