(( بیست و یک روز بعد )) در شبکه نمایش خانگی

به گزارش ” آبرنگ ” فیلم سینمایی «بیست و یک روز بعد» به کارگردانی سیدمحمدرضا خردمندان که از مردادماه امسال در سینماها به نمایش درآمد و با استقبال مخاطبان همراه شد، بزودی به شبکه نمایش خانگی می آید.

فیلم تحسین شده‌ی مردم و منتقدان در جشنواره فجر، قرار است از نیمه آذرماه توسط موسسه «هنرهای تصویری سوره» در شبکه نمایش خانگی توزیع شود.

در این فیلم ساره بیات، حمیدرضا آذرنگ، امیرحسین صدیق، جلال فاطمی، رضا استادی، سینا رازانی به همراه دو بازیگر نوجوان سینمای ایران مهدی قربانی و حسین شریفی نقش آفرینی می کنند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «مرتضی» نوجوانی پرشور و ماجراجوست که آرزوی فیلمساز شدن دارد. او به دنبال تحقق آرزویش، دست به نگه داشتن قطار می زند! اما بیماری ناگهانی مادرش، سرنوشت آرزویش را تغییر می دهد…

(( بیست و یک روز بعد )) در شبکه نمایش خانگی

نامزد بهترین فیلم از نگاه تماشاگران در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر و برگزیده 5 پروانه زرین از سی امین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان، از جمله افتخارات این فیلم است.

«بیست و یک روز بعد» به تهیه کنندگی محمدرضا شفاه تولید شده در باشگاه فیلم سوره، تازه ترین محصول سازمان سینمایی سوره حوزه هنری است.

سینماخبر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *