بیگانگان در حال نظارت بر ما هستند

به تازگی فیلم جدیدی از پرواز یک شی ناشناس پرنده در آسمان مکزیک منتشر شده است و یک کارشناس این حوزه مدعی است که “بیگانگان” به طور روزافزونی ما را نظارت می کنند.

به نقل از دیلی میل، یک شی ناشناس که فیلمی از آن در آسمان مکزیک منتشر شده باعث شوکه رانندگان شد و یک کارشناس مدعی است بیگانگان ما را نظارت می کنند. فیلم این شی مرموز در امتداد جاده ای شلوغ گرفته شده است و باعث مطرح شدن فرضیاتی درباره این شی عمود پرواز شده است.

یک زن که در جاده ای در ایالت “باجا کالیفرنیا” در مکزیک در حال سفر بود، این ویدیو را در اینترنت آپلود کرد و “پدرو رامیرز”( Pedro Ramirez  ) کارشناس یوفوها درباره آن مدعی شد: این شی که ممکن است یوفو باشد “اولین مورد مشاهده شده” سال ۲۰۱۸ است.

بیگانگان در حال نظارت بر ما هستند
وی گفت: شما می توانید این “یوفو لوله مانند” را که بطورعمودی بر فراز شهر درحال پرواز است در فیلم ببینید.وی همچنین ادعا می کند که فعالیت های بیگانگان در طول دو ماه آخر سال ۲۰۱۷ افزایش یافته است.

رامیرز افزود: بیگانگان آگاه هستند که ما اخیرا تعداد زیادی موشک فضایی را پرتاب کرده ایم و متوجه شده اند که با آنها “مواد جنگی” را ارسال می کنیم. با توجه به فعالیت ما، آنها به طور فزاینده ای سیاره ما را نظارت می کنند.

بیگانگان در حال نظارت بر ما هستند
این کارشناس گفت: این سال برای کسانی که این پدیده را دنبال می کنند بسیار مهم است. پدرو معتقد است که پرتاب های آتی موشک های “ناسا”( NASA ) و “اسپیس ایکس”( SpaceX ) منجر به افزایش مشاهدات یوفو خواهد شد.وی گفت: بعضی از این ماموریت های فضایی اهداف مشکوکی دارند که افراد بیگانه از آنها آگاهی دارند.

همچنین ایسنا می افزاید: در این ویدیو صدای یک زن شنیده می شود که که همانطور که با دوربینش یوفو را دنبال می کند، می گوید: این چه چیزیست؟

بیگانگان در حال نظارت بر ما هستند

این شی غیرمعمول در فیلم به وضوح قابل مشاهده است و مانند شبحی در کرانه آسمان است. این ویدیو۵۰ هزار بار توسط کاربرانی که یا نگران شده و یا کلا تحت تاثیر قرار نگرفته اند، به اشتراک گذاشته شد. بعضی از آنها گفتند که این شی، شخصی بوده که در حال تست یک “جت پک” بوده و یا اینکه این ویدیو ساختگی است.

2 دیدگاه دربارهٔ «بیگانگان در حال نظارت بر ما هستند;

 1. اخیراٌ یکی از کشورها، مومیایی چندتا یوفوی واقعی رو به نمایش گذاشت که سالها قبل کشف شده بودن. دقیقاً به همون شکل و قیافه ای بودن که تو فیلم ها ساخته میشه: قد کوتاه، سر بزرگ، چشم بزرگ.
  واقعاً تو جهانی که میلیاردها کهکشان وجود داره، اگه فکر کنیم فقط خودمون تنها موجودات هوشمند جهان هستیم، سادگی محض.

 2. آقا خیلی خبراس تو جهان
  ماها علممون و اطلاعاتمون محدوده از دنیا
  فقط خداکنه منم بتونم یه یوفو ببینم از نزدیک
  خوشگل باشه فقط
  دماغشم عملی باشه
  خخخخخخخخخخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *