توفان 5 دقیقه ای جهانبخش با گل و پاس گل

آلکمار با تکرار نمایش فوق‌العاده لژیونر ایرانی خود با دو گل برابر توئنته به برتری دست یافت.

به گزارش ” آبرنگ ” به نقل از ورزش سه، در نخستین بازی هفته سیزدهم لیگ اردیویسه هلند تیم آلکمار که علیرضا جهانبخش را از ابتدا در سمت راست خط حمله خود داشت، از ساعت ۲۲:۳۰ جمعه شب در آفاس استادیوم از توئنته رده شانزدهمی میزبانی کرد.

دو تیم در نیمه اول نتوانستند گلزنی کنند؛ اما آلکمار که طی پنج هفته گذشته به یک تساوی و چهار برد متوالی رسیده بود بعد از حملات زیاد با خطا روی فردریک میدسجو صاحب یک پنالتی شد؛ علیرضا جهانبخش که یک ماه قبل پنالتی خود را برابر ویلم تبدیل به گل کرده بود این بار هم موفق شد با زدن توپ به مرکز دروازه چهارمین گل فصل خود را به ثمر برساند و آلکمار را از توئنته پیش بیاندازد.

توفان 5 دقیقه ای جهانبخش با گل و پاس گل

هنوز پنج دقیقه از این گل نگذشته بود که جهانبخش با استارت سریع و نفوذ خوب از جناح راست زمین و محوطه جریمه و پاس کات‌بک موقعیت ایده‌آلی برای جوریس فن اُوریم فراهم کرد تا او با شوت محکم دومین گل را برای آلکمار بزند و این تیم در خانه برابر توئنته با نتیجه ۲ بر صفر به برتری دست پیدا کند.

جهانبخش در حضور کامل خود مقابل توئنته موفق شد ششمین پاس گل این فصلش را بدهد تا با یک پاس گل کمتر در رتبه دوم برترین پاسورهای لیگ اردیویسه هلند قرار بگیرد.یاران جهانبخش با این برد ارزشمند ۲۸ امتیازی شدند و با یک بازی بیشتر نسبت به آژاکس رده سومی در جایگاه دوم جدول لیگ اردیویسه هلند قرار گرفتند.

توفان 5 دقیقه ای جهانبخش با گل و پاس گل

جهانبخش با عملکردی که با یک گل و یک پاس گل برابر توئنته داشت، به‌عنوان بهترین بازیکن زمین هم انتخاب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *