جزیره ایستر Easter مکانی همچنان رازآلود

جزیره ایستر را باید یکی از رازآلودترین مکان های جهان دانست، جزیره ای عجیب در دل اقیانوس آرام جنوبی. این جزیره که قرن هاست به عنوان سوژه ای یرای تمام محققین و کنجکاوان جهان تبدیل شده است به دلیل وجود صدها مجسمه و تندیس عجیب از انسان هایی با چهره ای کشیده و ایستاده، به شدت مورد توجه است. این مجسمه ها را «موآی» می نامند که همگی به سمت دریا و در کنار ساحل به خط شده اند. برخی معتقدند این تندیس ها توسط موجودات فضایی و یوفوها کنده کاری و به این شکل نصب شده اند زیرا در آن سال ها، بشر قدرت و توانایی چنین هنری را نداشته و البته هیچ ابزاری نیز در اختیار نداشته تا بتواند این تندیس های عظیم الجثه را به این شکل سرپا کرده و به همان شکل نگهدارد! این جزیره که قرن هاست رمز و راز فراوانی را در خود نهفته است در کشور شیلی قرار دارد حدوداً ۴۰۰ سال است میزبان این مجسمه های عجیب است و همچنان هیچکس نتوانسته منشاء و خاستگاه این مجسمه ها را تعیین کند.

 

فروش دامنه یوتوب آنالیتیکس دات آی آر youtubeanalytics.ir فروخته می شود. فروش بهترین و با کلاس ترن دامین ایران با قیمت ویژه.
فروش دامنه موتوری motoree.ir فروش دامین موتوری MOTOREE.IR با قیمت ویژه
تبلیغ بنری ارزان در سایت آبرنگ abrange.ir ، تبلیغات در سایت آبرنگ abrange.ir

درباره آبرنگ

خودم هستم!

3 دیدگاه در “جزیره ایستر Easter مکانی همچنان رازآلود

 1. اتفاقا اون زمانها هم ابزارشو داشتن خوبم داشتن ولی خب تکنولوژبک نبوده دیگه. با همون ابزار ابتدایی میساختن اما با اصول دقیق مهندسی. ولی بعیدم نیستا از موجودات فضایی کمک گرفته باشن یا موجودات و حیوانات بزرگ و عحیب غریب اون وقتها.

  1. آره تمامی فرضبه ها امکانش هست
   هم موجودات و حیوانات عظیم الجثه اون زمانها
   هم تصمیم و اراده انسانها
   و هم کمک از موجودات ناشناخته!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *