جنگ قطری ها برای مقابله با ایران شروع شد

جنگ قطری ها برای مقابله با ایران : گفتنی است در بازی رفت تیم ایران موفق شد با گل های رضا قوچان نژاد و علیرضا جهانبخش برابر عنابی پوشان به پیروزی برسد، دیداری که در انتهای آن اتفاقات عجیب و غریبی افتاد و باعث شد تعداد زیادی از بازیکنان و مربیان دو تیم محروم شوند.

عنابی پوشان از هم اکنون تبلیغات خود را برای دیدار با ایران در تاریخ سه فروردین ۱۳۹۶ شروع کرده اند.

به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی فوتبال ایران باید در اولین بازی دور برگشت رقابت های انتخابی جام جهانی روسیه در دوحه به مصاف تیم ملی قطر برود.

این دیدار که روز پنجشنبه سوم فروردین ۱۳۹۶ برگزار می شود، می تواند یک عیدی شیرین برای ایرانی ها باشد. مسئولان قطری از هم اکنون برای این دیدار تبلیغات را شروع کرده اند تا هواداران تیمشان را به ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه بکشانند.

جنگ قطری ها برای مقابله با ایران

 

گفتنی است در بازی رفت تیم ایران موفق شد با گل های رضا قوچان نژاد و علیرضا جهانبخش برابر عنابی پوشان به پیروزی برسد، دیداری که در انتهای آن اتفاقات عجیب و غریبی افتاد و باعث شد تعداد زیادی از بازیکنان و مربیان دو تیم محروم شوند.

بازیکنان قطری در مصاحبه های خود بعد از آن بازی گفتند در بازی برگشت رفتار ایرانی ها را جبران می کنند، به نظر می رسد جنگ قطری ها از اکنون شروع شده است. آنها باطراحی و نشر عکس زیر که حسن الهیدوس کاپیتان قطر در آن دیده می شود، جدال با ایران را حیثیتی کرده اند. 

جنگ قطری ها برای مقابله با ایران 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *