تصاویر جدید از اینستاگرام بازیگران

خبرهای داغ بازیگران + صفحات شخصی بازیگران + اشکها و لبخندها / تصاویر

تصاویر جدید از اینستاگرام بازیگران ؛ شما می توانید آخرین تصاویر به اشتراک گذاشته شده توسط بازیگران و چهره های ایرانی در اینستاگرام را در مجموعه جالب زیر مشاهده کنید.

 

تصاویر جدید از اینستاگرام بازیگران ؛ یکی از تلخ ترین صبح پنجشنبه های امسال در مراسم تشییع پیکر دنیا فنی زاده، مادر با احساس کلاه قرمزی و بسیاری دیگر از عروسک های نوستالژیک و خاطره ساز کودکان چند دهه رقم خورد. خیلی ها در مراسم وداعِ دنیا با دنیا که در خانه سینما برگزار شد حضور پیدا کردند تا بدرقه ای درخورِ هنر و جایگاه این هنرمند دوست داشتنی و خاطره ساز برگزار شود. حمید جبلی، ایرج طهماسب، حبیب رضایی، محمد حسین لطیفی و خیلی های دیگر.
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)

تصاویر جدید از اینستاگرام بازیگران : رضا بابکِ عزیز، مبهوت تر از هر زمانی. احتمالاً دارد به روزهای خوش رفاقت و همکاری با پرویز فنی زاده فکر میکند. شاید دارد افسوس میخورد از سرنوشت مشابه این پدر و دخترِ تکرار نشدنی، از جوانمرگی.

اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)برزو ارجمند و محمدرضا هدایتی هم در این مراسم حضور داشتند.
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)ستاره اسکندری با چشمانی خیس در مراسم وداع با دنیا فنی زاده.
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)اشک های هوتن شکیبا بازیگر جوان تئاتر و تلویزیون در همین مراسم.
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)مادرِ سنجد در مراسم وداع با مادر کلاه قرمزی. چهره های بسیاری در مراسم حضور داشتند که محدودیت هایمان مانع تقدیم تصاویر همه ی عزیزان حاضر در این مراسم شد که امیدوارم پوزش ما را بپذیرید.
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)تصاویر جدید از اینستاگرام بازیگران : از میان صد ها پست تسلیت و افسوسی که در غم فراق بانو فنی زاده به اشتراک گذاشته شده بود، عکس و متنِ کاظم سیاحی همکار دنیا در مجموعه کلاه قرمزی خیلی به دلم نشست.
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)و قول زیبایی که حمید جبلی به کلاه قرمزی و تمامی کودکان این سرزمین داد.روحش شاد و یادش گرامی.
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)تصاویر جدید از اینستاگرام بازیگران : شروع تلخ مطلب امروز را با این عکسِ خوب از استاد داریوش اسدزاده ادامه میدهیم. عکسی که دارد به ما اطمینان میدهد که ساکنینِ تهِ دنیا در گورستانِ نصیرآباد، زمستان را در سرپناهی امن خواهند گذراند. همه ی ما خوشحالیم.
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)مرجانه گلچین یکی از طرفداران پر و پا قرص مجله اینترنتی برترین هاست و این موضوع را بار ها در پست های مختلف اثبات کرده است. خب، من بروم میدان محسنی را به نشانه خوشحالی از این اتفاق با پرچمِ برترین ها دور برنم و بیایم. 
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)محسن و نگاه در حال تمرین یکی از اصول اولیه سلبریتی بودن، یعنی قابلیت خیره شدن به هر افقی در هر مکانی.
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)حمید عسکری عکسی از همسر و فرزند عزیزش به اشتراک گذاشت. آرزوی خوشبختی و سلامتی داریم برای این خانواده عزیز.  
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)این هم سلفی استوری شهرام محمودی و پسرش ارسام که روز به روز دارد بیشتر فتوکپیِ پدرش میشود. 
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)منت سرِ کشورت گذاشتی حافظ جان! فکر نکن با این پست ها، آن پست های “آی لاو یو اس آ”یی که پس از لغو مجوز کنسرت ات گذاشته بودی را فراموش خواهیم کرد!
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)کریم جان “بهترین گردشِ به” چی؟! جمله را کامل کن لطفا، سه روز است که خواب و خوراک نداریم و فکر اینکه یعنی ادامه جمله چه چیزی میتواند باشد، پدرمان را درآورده!
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)محسن افشانی بالاخره مزد زحمات و تلاش های بی شائبه ی خود در جلب رضایت بالادستی ها را گرفت و بازیگر نقش اول یک فیلمِ سفارشی شد. مبارک ها باشد. نوش جانت!

اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)به همه مجوز دادید، یک مجوز هم به این پسرِ گلِ ما بدهید، چه اشکالی دارد؟! صدا و سوابقِ فریمن، اشوان و عماد ایرادی نداشتند و فقط صدای باراد خار دارد؟! انصافتان کجاست؟ 

اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)امیریل ارجمند با این سلفی خانوادگی تولد خواهر عزیزش را تبریک گفت. تبریک بی پایان به این خانواده هنرمند. 
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)خارجگردی حمید فرخ نژاد و پسرش فربد به روایت سلفی.  
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)فرهاد مجیدی و پسرش امیربردیا در حال گشت و گذار در خیابان های وطن. آرایشگرها امروزه کار خود را با توجیه “مد بودن” آسان کرده اند! یک طرف سر را ماشین می اندازند و میگویند به سلامت! یک تراول پنجاهی هم به عنوان “تیپ” دریافت میکنند که جدا از دستمزدِ ۱۵۰ هزار تومانی شان است!
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)در جوار ایفل باشی و به آن خیره نشوی، این یعنی اوج شاخ و خفن بودن که جواد نکونام به این مقام رفیع دست یافته است!  
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)گریم جالب و متفاوت احمد مهرانفر در فیلم سینمایی “ماجرای نیمروز” ساخته جدید محمدحسین مهدویان. پیش بینی می‌شود اولین نمایش «ماجرای نیمروز» که گفته می‌شود، اثری متفاوت از کار قبلی مهدویان یعنی «ایستاده در غبار» است، در جشنواره فیلم فجر امسال است.  
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)یک روز خوب؛ فرهاد آئیش، کتایون ریاحی، مائده طهماسبی، میترا حجار و دوست عزیزشان در قاب یک سلفی.  
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)عکسی از استاد جمشید مشایخی و نوه عزیزش صحرا خانم. جای دارد تشکر ویژه ای داشته باشیم از گرافیست عزیزی که با ظرافت خاصی این شال مشکی را بر سر صحرا خانم کرده است. واقعاً تشخیص آن دقت می خواهد!  
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)سولماز غنی با نیشوانِ گشوده در یک ظهر جمعه دوست داشتنی. سولماز جان ۲۴ موردش قابل شمردن هستند، کمی بیشتر تلاش میکردی هر ۳۲ مورد پیدا بودند، ولی خب همین هم خوب است!
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)امید جان منت سرمان بگذار و بزن آن لعنتی را! شبیه این مرتاض های هندی که با فلوت مار را از سبد بیرون میکشند شده ای.
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)دلیل ریزش کوه و مسدود شدن جاده چالوس مشخص شد. 
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)سحر دولتشاهی، علی مصفا، بهنام بهزادی و سایر همکاران در اکران مردمی فیلم “وارونگی” که از فیلم های خوبِ این روزهاست. 
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)امروز تولد سلطان آواز و خالق چهچهه های بی بدیل موسیقی فارسی، یعنی استاد حسین خواجه امیری (ایرج) است. امیدواریم سایه شان تا سالیان سال بر سر موسیقی این مرز و بوم مستدام باشد. 
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)وقتی با مخاطب خاص ات قهری و اصرار می کند که سلفی بفرست!  
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)سجاد افشاریان با این سلفی در کنار پگاه آهنگرانی از مراسم افتتاحیه کافه ی پگاه در مجتمع کوروش خبر داد. امیدوارم زامبی های همیشه در صحنه سجاد و پگاه را از این پست و از این دعوت پشیمان نکنند! 
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)لیلا جان حاتمی در نمایی از فیلم “رگ خواب” ساخته حمید نعمت الله که برای جشنواره فیلم فجر آماده شده است و امیدواریم مجوز پخش بگیرد. این عکس هم زمانی گرفته شده است که لیلا جلوی جمع از بالای پله ها با مغز روی زمین میخورد و نمیداند بخندد یا گریه کند!  
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)هر روز بانمک تر از دیروز! سلین خانم سلیمی را می گویم. 
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)پوران فرخزاد پس از یک زندگی پرفروغ، در سکوت خبری و به دور از هیاهوی رسانه ها به دیار باقی شتافت تا آخرین فرخزادِ آسمان هنر ایران هم خاموش شود. تسلیت به همه هنردوستان و علاقه مندان به خانم فرخزاد. روحش شاد. 

اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)سیما تیرانداز را با تمام نداشته هایش تنها می گذاریم!
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)عکس یادگاری چهره ها با عمو رضا پس کنسرت چند شب پیش رضا صادقی در سالن میلاد نمایشگاه. با حضور علی انصاریان، حسین سلیمانی، بابک صحرایی، شهره سلطانی، علی عبدالمالکی و علی لهراسبی.
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)روناک یونسی با این پستِ پینک از همسرش بابت شب قشنگی که در شب تولدش برای او ساخته بود، تشکر کرد و به صورت غیر مستقیم اعلام کرد که تولدش است تا ملت به او تبریک بگویند.
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)وقتی حوصله رُژ زدن نداری، ولی هوس سلفی گرفتن کرده ای.
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)معلوم نیست کدام فلک زده ای به سلطان اخشابی تعرض کلامی کرده که ایشان اینگونه دست به اسلحه شده است.  
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)تعداد زیادی خانم بازیگر در افتتاحیه یک مرکز زیبایی. معلوم است که این افتتاحیه برای صاحب مرکز زیبایی حسابی گران تمام شده! ولی انصافاً بیزنس خوبی است. میروی نیم ساعت مینشینی و شام و شیرینی میخوری و چند تا عکس میگری و با یک پاکت پر از پول و سکه بازمیگردی.اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)شادی پرسپولیسی ها از قهرمانی شان در نیم فصل ادامه داشت که ناگهان این عکس آپلود شد…
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)عکسی از جشن تولد ۲۹ سالگی سحر خانم قریشی در یک رستوران.  
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)سام قریبیان، مارال فرجاد و شبنم قلیخانی در کنار مونا فرجاد پیش از رفتن روی صحنه برای اجرای نمایش «داستان یک عذرخواهی از آقای امانوئل» به کارگردانی امیدرضا سپهری. سام عزیز دلایل شما متاسفانه کافی نیست و خیلی ها در حال حاضر از نگرانی در حال خفه شدن هستند و دارند خشم خود را در دایرکت اینستاگرام خالی میکنند!
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)– برو پاییین آقا، فقط میشه یدونه عکس گرفت! 
+ ترو خدا جناب، فقط یکی دیگه، اون تار افتاد!
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)عکس جالب حسین ماهینی با فرزند عزیزش. امیدواریم همه کوچولوهای نازنین سلامت باشند. 
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)ایکی سِئری اختلاس اِئلَسَن بس دی آقا رحیم، کنسرت زاد ایسته مَز. 
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)سلفی عمو فرج گل سفیدی و دختر نازنین اش. تکرار میکنم، دختر نازنین اش، نه نوه اش!  
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)به جای سلفی گرفتن و ادا و اطوار در آوردن جلوی آینه، برو پی سر و سامان دادن به زندگی ات! (اسمایلی کسانی که به هر چیزی گیر بیخودی داده و هر موضوعی را به هر چیزی ربط می دهند.) 

اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)– کیا تو این هفته دندوناشونو لمینیت کردن؟! 
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)سیاوش خیرابی و برادر زاده های عزیزش. 
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)سلفی جالب میشائیل شوماخر و سباستین فتل پیش از شروع رقابتشان در کارتینگ زیبا کنار.  
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)گویا نوید خودش دوست دارد که سوژه بشود! وگرنه ما کاری با او نداریم! 
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)تصاویر جدید از اینستاگرام بازیگران : نرگس محمدی که به فرانسه سفر کرده، با حضور بر سر مزار غلامحسین ساعدی و نگرفتن عکس با مزار صادق هدایت، همه را سورپرایز کرد! چون معمولا بر عکس این حالت اتفاق می افتد.

اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)خنده های ناخدای سینما.
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)احمدرضا عابدزاده با این عکس از بیزنس جدید خود در ایران خبر داد. تبریک به عقاب آسیا. 
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)مرزهای خلاقیت در سلفی توسط عارف لرستانی با موفقت جابجا شدند. 
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)داشتم پیاده میشدم درِ ماشینو قفل کردم؟… نکردم؟! 
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)هنگامه جان قاضیانی در حاشیه اکران مردمی فیلم “وارونگی” ساخته جدید و تحسین شده بهنام بهزادی.  
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)– آره داداش، هر کی بخواد منو بذاره تو لیست خروج چنان با پشت دست بخوابونم تو صورتش که دندوناشو تو ۳ مرحله دفع کنه. 
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)عکس عالی جواد افشار مربوط به بهترین مراسم روز ۹ دی که در تمام عمرش داشته، یعنی روز عروسی اش!
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)دکتر جان عکست را که گرفتی سریع پاشو تا یکی از خدمه با این جارو ماشینی های گنده را از رویت رد نشده! (خاطرات یک زخم دیده) اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)غزل شاکری و پگاه آهنگرانی در نمایی از فیلم “سارا و آیدا” جدیدترین ساخته مازیار میری که به جشنواره خواهد رسید. چه جشنواره ای بشود جشنواره امسال!
اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)

برترین ها


[maxbutton id="4" ] [maxbutton id="8" ] [maxbutton id="5" ] [maxbutton id="10" ] [maxbutton id="11" ] 

[useful_banner_manager banners=9 count=1]

 

فروش دامنه موتوری motoree.ir فروش دامین موتوری MOTOREE.IR با قیمت ویژه
تبلیغ بنری ارزان در سایت آبرنگ abrange.ir ، تبلیغات در سایت آبرنگ abrange.ir

درباره آبرنگ

خودم هستم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *