رکورد جدید نیمار ، ستاره برزیلی بارسلونا

ستاره برزیلی بارسلونا با پاس گلی که در دیدار برابر سلتیک داد یک رکورد جدید را به نام خود در لیگ قهرمانان اروپا به ثبت رساند.
رکورد جدید نیمار ، ستاره برزیلی بارسلونا
بارسلونا با درخشش مسی توانست برابر سلتیک در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با دو گل به پیروزی برسد و با 12 امتیاز صعود خود به عنوان تیم نخست به دور بعد را نهایی کند.
.
گل نخست بارسلونا روی پاس نیمار به مسی به ثمر رسید. ستاره برزیلی بارسلونا با پاس گلی که به مسی داد یک رکورد جدید را به نام خود به ثبت رساند.
.
نیمار در 5 بازی که در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا به میدان رفته توانست 7 پاس جدید بدهد که این یک رکورد به شمار می آید.
.
روزنامه الموندو نوشت: نیمار یک رکورد جدید در لیگ قهرمانان اروپا به نام خود به ثبت رساند. او در 5 بازی 7 پاس گل داده و نخستین بازیکنی است که به چنین رکوردی رسیده است. او چهار پاس گل به مسی داده است، دو پاس گل در دیدار رفت برابر سلتیک، یک پاس گل در دیدار برابر منچسترسیتی و یک پاس گل در دیدار برگشت برابر سلتیک.
.
این بازیکن برزیلی همچنین  یک پاس گل به اینیستا در دیدار برابر سلتیک، یک پاس گل به سوارس در دیدار برابر سلتیک و یک پاس گل به توران در دیدار برابر مونشن گلادباخ داده است.
.
نیمار در دیدار برابر سلتیک یک کارت زرد دریافت کرد و همین باعث شد تا دیدار آخر بارسلونا در مرحله گروهی برابر بوروسیا مونشن گلادباخ را از دست بدهد.
منبع : الموندو
.
.

[maxbutton id="3"][maxbutton id="4"][maxbutton id="6"]

[useful_banner_manager banners=9 count=1]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *