شکایت از شاتل ؛ چرا صدا و سیما از شرکت شاتل شکایت کرد؟

شکایت از شاتل ؛ مدیرعامل شرکت شاتل از شکایت صدا و سیما از این شرکت به خاطر پروژه شاتل لند خبر داد. 

 شکایت از شاتل ؛ چرا صدا و سیما از شرکت شاتل شکایت کرد؟

” آبرنگ ” ؛چرا صدا و سیما از شاتل شکایت کرد؟

چند روز قبل خبری در رسانه ها مطرح شد که حکایت از شکایت صدا و سیما از شرکت شاتل داشت .

و اما علت چه بود ؟

شکایت از شاتل : در نشست خبری که در این شرکت برگزار شد احمد نخجوانی گفت: یکی از بهترین کارهایی که توانستیم براساس پروانه FCP انجام دهیم تمرکز بر ارایه محتوای دیجیتال با کیفیت بود. بر همین اساس پروژه شاتل‌لند را راه‌اندازی کردیم که این پروژه شامل زیر مجموعه‌های دیگری در زمینه پخش فیلم و سریال، تولید محتوا در زمینه فناوری اطلاعات، ورزش و … هم می‌شود. البته ارایه این خدمات از سوی شرکت به خاطر شکایت صدا وسیما با مشکلاتی همراه شده است.

 وی در توضیح شکایت صدا و سیما از شاتل در این خصوص اعلام کرد: مشکل شاتل در زمینه تولید محتوا بی‌شباهت با مشکل آپارات نیست و این در حالی است که شاتل هیچ کار غیر قانونی انجام نداده و تمام فعالیت‌های محتوایی اش بر اساس پروانه­ی محتوای دیجیتال است که توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شده است.

مقامات وزارت ارتباطات قول‌هایی در خصوص به تفاهم رسیدن با صدا و سیما داده‌اند و در این زمینه مذاکراتی نیز انجام شده است اما تاکنون که این گفت وگو‌ها نتیجه‌ای نداشته است. ما منطبق با پروانه و قانون پیش رفته ایم و اگر قرار است سوء تفاهم ها برطرف شود، باید این ماجرا بین وزارت فرهنگ و ارشاد و صدا و سیما حل شود.    


[maxbutton id="4"][maxbutton id="5"][maxbutton id="8"]

[useful_banner_manager banners=9 count=1]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *