شیء ناشناس پرنده در آسمان ایران آیا این شیء نورانی سفینه ای از فضاست؟

شیء ناشناس پرنده در آسمان ایران/ آیا این شیء نورانی سفینه ای از فضاست؟

در چند روز اخیر اخباری مربوط به شیء ناشناس پرنده در آسمان ایران در رسانه ها منتشر شد.

جسمی نورانی و باریک و کشیده و البته با تصاویری کاملا مبهم و ناواضح. این جسم نورانی که در شب مشاهده شد توسط مردم به خوبی رصد گردیده.

هر چندوقت یکبار چنین اخباری در جهان و در ایران منتشر و ذهن تمام مردم و به ویژه محققان این حوزه را به خود مشغول می کند. شیئی که اخیرا و در روز پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ در آسمان برخی شهرهای ایران از جمله مسجد سلیمان، شوشتر، گتوند، لالی، مهران و ایلام مشاهده شده نیز دوباره اخبار و اتفاقات مربوط به دنیای یوفوها را برای همه زنده کرد.

آیا واقعا این اجسام و اشیای نورانی فرستادگان موجودات دیگر منظوماتند؟ آیا یوفوها واقعا در کنار ما هستند در حالی که ما قادر به مشاهده آنها نیستیم؟ آیا آنها در حال تحقیق بر روی کره زمین و شرایط آن برای سود بردن از منافع احتمالی هستند؟

شیء ناشناس پرنده در آسمان ایران

تا این لحظه که چند روز از این واقعه می گذرد هنوز هیچ خبر تکمیلی و روشن کننده ای مخابره نشده اما به هر حال باید منتظر ماند و دید در روزهای آینده خبرهای جدید چه حقایقی را در اینباره روشن خواهد کرد.

منبع : Xmarmooz.ir

 

فروش دامنه یوتوب آنالیتیکس دات آی آر youtubeanalytics.ir فروخته می شود. فروش بهترین و با کلاس ترن دامین ایران با قیمت ویژه.
فروش دامنه موتوری motoree.ir فروش دامین موتوری MOTOREE.IR با قیمت ویژه
تبلیغ بنری ارزان در سایت آبرنگ abrange.ir ، تبلیغات در سایت آبرنگ abrange.ir

درباره آبرنگ

خودم هستم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *