علت علاقه کاربران به دوربین های موبایل های LG

دوربین های گوشی های ال جی به گونه ای طراحی شده اند که علاوه بر قابلیت تنظیمات خودکار برای ثبت انواع تصاویر در موقعیت های مختلف، امکان تنظیمات دستی نیز برای کاربر وجود دارد. این قابلیت ها باعث شده است تا این دوربین ها از یک دوربین ساده که بر روی گوشی هوشمند تعبیه می شود تبدیل به یک دوربین حرفه ای شود.

 

یکی از دلایل تمایل کاربران گوشی های ال جی برای خرید این گوشی ها قدرت و قابلیت هایی که برای آن ها در دوربین های تعبیه شده در این گوشی ها، قرار داده شده است. در واقع دوربین های گوشی های ال جی به گونه ای طراحی شده اند که علاوه بر قابلیت تنظیمات خودکار برای ثبت انواع تصاویر در موقعیت های مختلف، امکان تنظیمات دستی نیز برای کاربر وجود دارد. این قابلیت ها باعث شده است تا این دوربین ها از یک دوربین ساده که بر روی گوشی هوشمند تعبیه می شود تبدیل به یک دوربین حرفه ای شود.

به نقل از کلیک، ال جی در یک ویدیو که به تازگی منتشر شده است نشان می دهد کاربران قدیمی و ال جی بیشتر طرفدار چه قابلیت هایی در دوربین های گوشی های ال جی هستند. برای مثال برخی از کاربران ال جی از قابلیتی به نام زاویه بار یا Wide Angle در گوشی های ال جی صحبت می کنند.

این قابلیت به کاربران اجازه می دهد تا تصاویری با زاویه باز و گسترده از نماهای شهری و یا مناظر طبیعی ثبت کنند. یکی دیگر از قابلیت هایی که این کاربران در مورد آن زیاد صحبت می کنند وجود حالت دستی است که بیشتر برای تنظیمات دوربین گوشی به صورت دستی بکار می رود. در واقع این قابلیت باعث شده است تا دوربین این گوشی ها شبیه به یک دوربین حرفه ای برای عکاسی شود.

در واقع این قابلیت امکان کنترل تمام گزینه های دوربین را به صورت دستی در اختیار کاربر قرار می دهد. یکی از کاربران گوشی های ال جی در صفحه اینستاگرام خود به تفاوت موجود در تصاویری که در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است اشاره می کند. این کاربر عقیده دارد تصاویر ثبت شده با دوربین های ال جی بسیار با کیفیت تر، شفاف تر و بهتر از تصویری است که با دوربین های سایر گوشی های ثبت شده اند.

با استفاده از دوربین هایی که در پشت و جلو گوشی های ال جی تعبیه شده اند کاربران می توانند تمام وقایع روزانه خود را ثبت کرده و با دوستان خود به اشتراک بگذارند. برای همین وجود قابلیت های کاربردی در این گوشی ها بسیار لازم و ضروری است.

ال جی در آخرین اخبار منتشر شده خود از سه قابلیت با نام ها لنز زاویه باز، کنترل در حد حرفه ای و ضبط Hi-Fi نام برده است. در گوشی پرچم دار ال جی یعنی G6 قابلیت تنظیمات دوربین  ۱۶MP عقب ۸MP تعبیه شده در جلو گوشی را در اختیار کاربر قرار داده شده است. از طرفی در آخرین اخبار منتشر شده گفته می شود ال جی قرار است از دوربین ۸ مگاپیکسلی که در جلو گوشی تعبیه شده است به عنوان اسکنر عنبیه نیز استفاده کند.

در واقع این دوربین علاوه بر استفاده برای ثبت تصاویر سلفی و ویدیو ها در هنگام تماس ویدیویی به عنوان اسکنر اثر انگشت نیز استفاده خواهد شد. در ماه اکتبر گذشته یعنی مهر ماه سال جاری ال جی از این قابلیت در نمایشگاه  الکترونیک کره رو نمایی کرده است.

البته با تمام آنچه در بالا ذکر شد به نظر می رسد موارد دیگری نیز وجود دارند که باعث شده است کاربران دوربین های گوشی های ال جی را به عنوان بهترین دوربین در گوشی های هوشمند بشناسند. در فضای اینترنت با یک جستجوی ساده می توان به تمامی این نظرات دسترسی پیدا کرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *