فروش خشکسالی و دروغ .

فروش خشکسالی و دروغ به مرز ۳میلیارد رسید / ادامه اکران «نفس» با ۶ سالن در تهران

فروش خشکسالی و دروغ ؛ درحالیکه اکثر سالن‌های سینما به فیلم «سلام بمبئی» اختصاص یافته است فیلم «نفس» تنها با ۶ سالن در تهران به کار خود ادامه می‌دهد.
 فروش خشکسالی و دروغ به مرز ۳میلیارد رسید / ادامه اکران «نفس» با ۶ سالن در تهران

به گزارش “آبرنگ” و به نقل از سینماخبر،  با تصمیم شورای صنفی نمایش ۲ فیلم در گروه آزاد و گروه سینمایی آزادی به ناوگان اکران فیلم ها اضافه شدند. فیلم سینمایی «وارونگی» و «گیتا» در سینماها به نمایش درآمدند اما نکته حایز اهمیت نامه ای بود که از سوی دادستانی برای وزارت ارشاد آمد و خواستار عدم نمایش فیلم «مشکل گیتی» به دلیل تبلیغات در شبکه جم شد. این نامه واکنش اهالی سینما را در پی داشت. 

حبیب اسماعیلی مدیرعامل دفتر رسانه فیلمسازان مولود که پخش «مشکل گیتی» را برعهده دارد گفت: متاسفانه زمانی نامه به ارشاد از سوی دادستانی اعلام و به دفاتر متعاقباً تصمیم دادستانی اعلام شد که زمان اداری به اتمام رسیده است و این مشکلی است که در بار گذشته هم همین منوال طی شد. چهارشنبه بعدازظهر زمانی نیست که سینماگران و مدیران با  دادستانی تعامل کنند و از سوی دیگر سینماها با امکان رزرو بلیت مواجه هستندو اکثر فیلمها توسط علاقمندان به سینما در روز چهارشنبه برای روزهای پنج شنبه وجمعه رزرو می شود که این مشکل بزرگی است که هم اینک با آن مواجه هستیم. 

وی در باره فروش فیلم های این دفتر گفت: فیلم سینمایی «مشکل گیتی» به فروش ۵۷۰ میلیون تومان رسید. فیلم «گیتا» ظرف ۲ روز نمایش به ۴۵ میلیون تومان و فیلم «وارونگی» به فروش ۳۰ میلیون تومان دست یافت. 

علی سرتیپی درباره فروش فیلم های دفتر فیلمیران گفت: فروش فیلم «سلام بمبئی» به ۷ میلیاردرسید. فیلم «متولد ۶۵» به فروش ۱میلیارد و ۲۶۰ میلیون تومان رسیدو «نیمه شب اتفاق افتاد» به فروش ۱ میلیارد و ۶۴۰ میلیون تومان رسید. فیلم سینمایی «فروشنده» فروشش از مرز ۱۶ میلیارد عبور کردو به فروش ۱۶ میلیارد و ۴۰ میلیون تومان رسید. 

وی درباره فروش «یتیم خانه ایران» گفت: ظرف ۱۰ روز اخیر تقاضای سینماسیار برای نمایش فیلم بسیار زیاد شده است و در حال حاضر شهرستان ها هم خواهان نمایش فیلم هستند. تبلیغات دهان به دهان و موضوع فیلم در اقبال مخاطب بیش از پیش تاثیرگذار بوده است. هم اینک فروش فیلم ۱میلیارد و ۵۳۰ میلیون تومان بوده است که ۱ میلیارد و ۲۱۰ میلیون مربوط به سالن های سینما و ۳۲۰ میلیون مربوط به اکران دانشگاهی و سینما سیار است. 

محمدرضا صابری مدیرعامل دفتر پخش نورتابان درباره فروش «نفس» گفت: هم اینک فیلم با ۶ سالن در تهران و ۱۷ سالن در شهرستان به نمایش خود ادامه می دهد. فیلم به فروش ۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان رسید. 

فیاض هوشیار مدیر دفتر پخش سیمای مهر درباره نمایش فیلم «سیانور» گفت: هفته آخر اکران فیلم خواهد بود که سه سالن آزادی، کورش و ملت سانس ها داریم و فروش به ۲ میلیارد و ۸۰۰میلیون تومان رسید. 

مختاری مدیر دفتر پخش هدایت فیلم درباره فروش «خشکسالی و دروغ» گفت: هفته آخر نمایش فیلم هستیم و فروش به مرز ۳ میلیارد نزدیک شد. هم اینک در شهرستان به فروش ۹۸۵ میلیون تومان و در تهران به فروش ۱ میلیارد و ۸۰۶ میلیون تومان رسیدیم که مجموع فروش فیلم ۲ میلیارد و ۸۹۱ میلیون تومان است. 

عبدالله علیخانی مدیرعامل دفتر پخش پویا فیلم درباره فروش فیلم «آس و پاس» گفت: فیلم هم اینک به فروش ۳ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان رسیده است.  

فروش خشکسالی و دروغ

 

فروش دامنه موتوری motoree.ir فروش دامین موتوری MOTOREE.IR با قیمت ویژه
تبلیغ بنری ارزان در سایت آبرنگ abrange.ir ، تبلیغات در سایت آبرنگ abrange.ir

درباره آبرنگ

خودم هستم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *