نقشه رویت بشقاب پرنده ها در جهان؛ کدام کشورها بیشترین مشاهدات یوفو را دارند؟

یوفو(UFO)، اصطلاحی رایج برای هر پدیده هوایی است که علت آن قابل تشریح نیست. نقشه رویت بشقاب پرنده ها ، نقاط پربازدید از سراسر جهان را به نمایش می‌گذارد.

آیا شما در نزدیکی یکی از مناطق پر بازدید از سوی بیگانگان زندگی می‌کنید؟ به کمک نقشه رویت بشقاب پرنده ها ، می‌توانید از این موضوع اطلاع پیدا کنید! این نقشه توسط وب‌سایت یوفو استاکر (UFO Stalker) و به کمک اسناد موجود در بایگانی سازمان همه‌جانبه یوفو «موفان» (MUFON) ساخته شده و مجموعه کاملی از سوابق بازدید یوفوها از نقاط مختلف جهان را به نمایش می‌گذارد.

پدیده رویت یوفوها، مختص به هیچ جا و مکان خاصی نیست. بسیار تصور می‌کنند که بازدید بیگانگان از زمین و مشاهده بشقاب پرنده‌ها، مختص فیلم‌های علمی و تخیلی است و هیچ‌یک از این رویدادها در واقعیت رخ نمی‌دهند. اما همواره باید این واقعیت را مد نظر داشت که صرف نظر از موقعیت مکانی شما، همیشه این احتمال وجود دارد که یک شی ناشناس پرنده را در آسمان ببینید که از توضیح ماهیت واقعی آن ناتوان باشید. امروزه تعداد مشاهدات یوفوها در نقاط مختلف جهان افزایش چشم‌گیری داشته و در این میان، درصد بسیاری به کمک پدیده‌های علمی قابل توضیح و برخی دیگر را به هیچ شکلی نمی‌توان تشریح کرد.

 

آیا یوفوها همان موجودات فضایی هستند؟

اینکه آیا یوفوها در واقع همان موجودات فضایی هستند یا خیر؛ به طور دقیق مشخص نیست. ولی مسئله رویت یوفوها و یا اشیای ناشناس پرنده واقعیتی است که شاید هرکدام از ما در طول روز آن را تجربه کنیم.

در سال 2017، تعداد 83,715 گزارش رویت یوفو به سازمان «موفان» ارائه شد. این رقم، نسبت به سال گذشته یک رشد 12 درصدی داشته و همین امر حاکی از افزایش توجه شهروندان و مردمان عادی، به پدیده رویت یوفوها است. نقشه رویت بشقاب پرنده ها در جهان، شما را قادر می‌سازد به تمامی گزارشات یوفو در نقاط مختلف دنیا دسترسی داشته و وقایع مربوط به هریک را نیز متناسب با تاریخ درج شده در کنار آنان مطالعه کنید.

نقشه رویت بشقاب پرنده ها در جهان؛ کدام کشورها بیشترین مشاهدات یوفو را دارند؟

این نقشه، محدود به یک ناحیه یا کشور خاص نیست. با مراجعه به این وب‌سایت، شما می‌توانید کلیه رخدادهای مرتبط با این پدیده را در سرتاسر سیاره زمین مشاهده کنید. علاوه بر این، تمامی رویت‌ها بر اساس نوع مشاهده، زمان وقوع رویداد و منطقه جغرافیایی دسته‌بندی شده‌ و می‌توان به تصاویر یا ویدیوهای رویداد مربوطه نیز دسترسی پیدا کرد.
با یک بررسی کلی، مشاهده می‌شود که بیشتر گزارشات مربوط به رویت یوفوها در آمریکا رخ داده و تنها در ماه نوامبر، 26 گزارش مختلف از مشاهده یوفو در ایالت متحده به ثبت رسیده است.

برخی از گزارشات موجود در نقشه رویت بشقاب پرنده ها

نقشه رویت بشقاب پرنده ها در جهان؛ کدام کشورها بیشترین مشاهدات یوفو را دارند؟

به عنوان مثال، در تاریخ 20 نوامبر 2017، یکی از کاربران وب‌سایت گزارشی را مبنی بر مشاهده یک یوفوی مثلثی و سیاره رنگ به ثبت رسانده است. او در رابطه با این گزارش نوشت:

در حال رانندگی از بزرگراه ششم سنتی، کارولینای جنوبی (Santee SC) به سمت اوتاوویل، کارولینای جنوبی (Eutawville SC) بودم که وجود سه چراغ بسیار نورانی در بالای درختان توجه مرا به خود جلب کرد. در ابتدا تصور می‌کردم که این چراغ‌ها، متعلق به یک برج یا سازه هستند؛ چرا که ارتفاع آنان نسبت به زمین چندان زیاد نبود. در این لحظه، با گوشی تلفن همراه خود از شی ناشناس مذکور فیلمبرداری کردم و با کم کردن فاصله، اتومبیل را در محلی پارک کرده و از خودرو پیاده شدم تا بتوانم چند ویدیوی دیگر را نیز از آن ضبط کنم. در این هنگام شی مذکور به سرعت به اعماق آسمان پرواز کرد. این یوفوی مثلثی شکل، فاصله بسیار کمی نسبت به زمین داشت و در حین حرکت هیچ صدایی از آن شنیده نمی‌شد.

گزارش دیگری نیز در همین روز به ثبت رسیده که این بار در ناحیه البوکرکی، نیومکزیکو ( Albuquerque, New Mexico) روی داده است. شاهد این ماجرا می‌گوید:

من در حال رانندگی در حوالی منطقه بودم که پرواز یک یوفوی مثلثی شکل توجه مرا به خود جلب کرد. سپس چراغ‌های این شی ناشناس روشن شد و یک آرایش V شکل را تشکیل داد. سریع تصمیم گرفتم که خودرو را در محلی پارک کنم؛ چرا که به واقع شاهد پدیده‌ای بسیار عجیب بودم! از این لحظه تا 10 ثانیه این شی قابل مشاهده بود و سپس در پشت درختان ناپدید شد. در نزدیکی این منطقه، یک پایگاه نیروی هوایی وجود دارد و در ابتدا تصور می‌کردم که این شی ناشناس، متعلق به یکی از آزمایشات نظامی است. ولی تاکنون چنین شی عجیبی را در منطقه شاهد نبوده‌ایم! 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *