ام جی GS فیس لیفت 2017 رسما رونمایی شد / تنها شاسی بلند ام جی

ام جی دیروز مدل فیس لیفت تنها شاسی بلند خود یعنی ام جی GS را معرفی کرد.

 ام جی GS فیس لیفت ۲۰۱۷ رسما رونمایی شد / تنها شاسی بلند ام جی

به گزارش ” آبرنگ ” ، ام جی دیروز مدل فیس لیفت تنها شاسی بلند خود یعنی ام جی GS را معرفی کرد. این نسخه که به عنوان ام جی GS مدل 2017 معرفی شد، در حقیقت تغییرات به خود دیده که بیشترین آنها در نمای جلوی و همچنین کابین خودرو اتفاق افتاده است.
در نمای بیرونی، از زاویه های تیز بیشتری استفاده شده و در قسمت هایی از تزئیات کرومی نیز استفاده شده است. در ام جی GS مدل 2017 یک جلو پنجره ذوزنقه ای استفاده شده که در عین سادگی، مدرن تر از مدل کنونی شده است.

ام جی GS مدل 2017

ام جی GS مدل 2017

در قسمت کناری نمای جلو، که در مدل کنونی مه شکن قرار دارد، دیگر خبری از مه شکن نیست و در مدل 2017 جای خود را به نوارهای پلاستیکی مشکی رنگ و در نهایت به چراغ های مخصوص روز عمودی داده است. سپر عقب نیز تغییرات گسترده ای را به خود دیده است و در دو طرف آن مه شکن های جداگانه ای قرار گرفته است که مورد علاقه گمرک ایران نیز می باشد! نوارهای افقی مشکی رنگ این قسمت هماهنگی مناسبی با سپر جلو دارد و سعی شده این هارمونی بین این دو قسمت رعایت شود.

نمای عقب ام جی GS فیس لیفت

نمای عقب ام جی GS فیس لیفت

اما یکی از مهم ترین قسمت هایی که در ام جی GS مدل 2017 تغییر کرده، کنسول این خودرو است. بدون تعارف یکی از ضعف های مدل کنونی ام جی GS که در فیلم تست و بررسی ام جی GS خودروبانک نیز به آن اشاره شده بود، کیفیت و طراحی ساده کنسول این خودرو بود اما حال ام جی به خوبی این ضعف را متوجه شده و نه تنها در طراحی آن تغییرات قابل توجهی را اعمال کرده بلکه کیفیت آن را نیز با بکار بردن چرم در آن افزایش داده است و حقیقتاً حال با یک کنسول و داشبورد خوب سر و کار داریم.

کابین ام جی GS مدل 2017

کابین ام جی GS مدل 2017

خروجی سیستم تهویه مطبوع در قسمت چپ و راست داشبورد تغییر کرده و به صورت دایره ای شده اند و قسمت چرمی روی داشبورد به همراه دوخت وسط آن عمده این قسمت را فرا گرفته است. اما از دید ما جذاب ترین قسمتی که سایک SAIC در ام جی GSS فیس لیفت تغییر داده، غربیلک فرمان این خودرو است که از حالت مستطیلی به دایره ای تغییر کرده و طراحی آن به راستی جذاب تر و اسپرت تر شده است.

غربیلک فرمان ام جی GS

غربیلک فرمان ام جی GS

از نظر پیشرانه در حقیقت تفاوتی با مدل کنونی صورت نگرفته و کماکان همان دو پیشرانه 2 لیتری و 1.5 لیتری توربو روی مدل 2016 از GS نصب می شود. شرکت SAIC گفته که فعلاً برای این مدل قصد دارد اول به بازار چین بپردازد و سپس به بازارهای دیگر خواهد پرداخت. امیدواریم به زودی این مدل به ایران نیز راه یابد و بتوانیم GS را با موتور 2 لیتری قدرتمند و با کیفیتی بهتر در بازار داخل داشته باشیم.

منبع : khodrobank

 


[maxbutton id="4"][maxbutton id="5"][maxbutton id="8"]

[useful_banner_manager banners=9 count=1]

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *