بی ام و X7 در سال ۲۰۱۸ عرضه می شود

بی ام و X7 ؛ گزارش شده است که در سال ۲۰۱۷ مدل تولیدی ب ام و X7 معرفی نمی شود و این خودرو در سال ۲۰۱۸ علاوه بر موتورهای بنزینی معمولی با نیرومحرکه هیبریدی شارژی نیز معرفی خواهد شد.
 

گزارش شده است که در سال ۲۰۱۷ مدل تولیدی ب ام و X7معرفی نمی شود و این خودرو در سال ۲۰۱۸ علاوه بر موتورهای بنزینی معمولی با نیرومحرکه هیبریدی شارژی نیز معرفی خواهد شد.

بی ام و X7 چنان چه نام آن نشان می دهد بزرگ ترین شاسی بلند این خودروساز آلمانی بوده و در جایگاهی بالاتر از ب ام و X5 و X6 قرار خواهد گرفت. گفته می شود طول کلی این خودرو ۵٫۳۵ متر خواهد بود تا فاصله بین دو محور زیادی داشته باشد که بخش زیادی از آن صرف قسمت پشت کابین خواهد شد تا سرنشینان ردیف سوم به راحتی در صندلی های خود قرار بگیرند.

بی ام و X7 همچون سری ۷ جدید بر اساس پلتفرم دیفرانسیل عقب CLAR ساخته می شود که شامل موادی همچون آلومینیوم و فیبر کربنی برای ساختار بدنه خواهد بود تا این شاسی بلند بزرگ تا حد ممکن سبک بوده و در عین حال مقاومت ساختاری آن حفظ شود.

گزینه های موتور احتمالی برای بی ام و X7 شامل ۳٫۰ لیتری تواین توربو شش سیلندر، ۴٫۴ لیتری تواین توربو V8 و حتی ۶٫۰ لیتری تواین توربو V12 برای مدل ممتاز آن است که با بنتلی بنتایگا رقابت خواهد کرد.

چنان چه گفته شد، نسخه ای هیبریدی شارژی برای این خودرو نیز ارائه می شود که دارای نیرومحرکه ای از ب ام و ۷۴۰e خواهد بود که شامل ترکیبی از موتور ۲٫۰ لیتری تواین پاور توربو چهار سیلندر بنزینی به همراه یک موتور برقی با قدرت ۷۰ کیلووات و گشتاور ۲۵۰ نیوتون متر است.

خبر خودرومجله ماشین

[useful_banner_manager banners=33 count=1]

[useful_banner_manager banners=34 count=1]

درباره آبرنگ

خودم هستم!

2 دیدگاه در “بی ام و X7 در سال ۲۰۱۸ عرضه می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *