داستان خسارت سنگین خر به مک لارن نارنجی رنگ!

در پاییز سال گذشته، صاحب یک دستگاه خودروی مکلارن ۶۵۰S اسپایدر هنگامی که ماشین سوپر اسپرت خود را در کنار جاده پارک کرد، متوجه یک موضوع بسیار عجیب شد، زیرا وقتی آینه اتومبیل خود را نگاه کرد، دید که یک الاغ مشغول خوردن سپر عقب اتومبیل است.
باتوجه به گزارش رسانه‌های خبری، این الاغ چیزی معادل ۳۰ هزار پوند (۴۰ هزار و ۲۲۱ دلار) به خودروی مکلارن ۶۵۰S خسارت وارد کرده است، زیرا به نظر می‌رسد که این الاغ خودروی مکلارن ۶۵۰S نارنجی رنگ را با یک هویج غول پیکر اشتباه گرفته است، به همین دلیل باوجود طعم نه چندان خوشمزه سپر اتومبیل، همچنان بر خوردن آن اسرار داشته است تا اینکه خسارتی بالغ بر ۳۰ هزار پوند روی دست مالک اتومبیل بگذارد. شرکت بیمه “مارکوس زهان” تحت پوشش قرار گرفتن کامل این خسارت را رد می‌کند، زیرا معتقد است که بخش مهمی از این اتفاق ناشی از پارک بد مالک اتومبیل در کنار مزرعه حیوانات بوده است.
این اتفاق تبدیل به یک دعوای حقوقی بین مالک اتومبیل و این الاغ شده است و در این زمینه دادگاه حکم کرده است که مالک الاغ باید مبلغی معادل ۵۲۶۰ پوند (۷۰۵۲ دلار) را به مالک اتومبیل مکلارن ۶۵۰S بپردازد تا هزینه‌های تعمیراتی اتومبیل که تحت پوشش بیمه قرار نمی‌گیرد را تامین کند. این موضوع در نوع خود بسیار جالب است، اما شرکت بیمه “مارکوس زهان” می‌گوید که در کنار دعوای حقوقی شدید، همچنان می‌توان به این موضوع خندید.

داستان خسارت سنگین خر به مک لارن نارنجی رنگ! -2
در پایان ممکن است که یک الاغ خودروی مکلارن ۶۵۰S را با یک هویج غول پیکر اشتباه بگیرد، اما انسان‌ها به خوبی با این هیولای بریتانیایی آشنا هستند، سوپر اسپرت اسپایدر مکلارن که در زیر کاپوت خود از یک موتور ۳٫۸ لیتری هشت سیلندر توربوشارژر با محدوده قدرت ۶۵۰ اسب بخاری و ۶۷۸ نیوتن متری سود می‌برد که نتیجه ارسال آن به سمت چرخ‌های محرک اتومبیل، بدست آمدن شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر بر ساعت ۳ ثانیه و سرعت ۳۲۹ کیلومتر بر ساعت است.

منبع : خودرو بانک

 

فروش دامنه موتوری motoree.ir فروش دامین موتوری MOTOREE.IR با قیمت ویژه
تبلیغ بنری ارزان در سایت آبرنگ abrange.ir ، تبلیغات در سایت آبرنگ abrange.ir

درباره آبرنگ

خودم هستم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *