نخستین موبایل تاشوی دنیا توسط سامسونگ و در سه ماهه چهارم 2017 عرضه می شود

نخستین موبایل تاشوی دنیا ؛ شرکت های متعددی از جمله مایکروسافت، اپل و ال جی از سال ها قبل موبایلی با نمایشگر تاشونده را در پتنت های جداگانه ای به ثبت رسانده اند، ولی هیچکدام تا امروز محصولی با این ویژگی روانه بازار نکرده اند.

به گزارش ” xmarmooz.com ” به نقل از دیجیاتو، شرکت های متعددی از جمله مایکروسافت، اپل و ال جی از سال ها قبل موبایلی با نمایشگر تاشونده را در پتنت های جداگانه ای به ثبت رسانده اند، ولی هیچکدام تا امروز محصولی با این ویژگی روانه بازار نکرده اند. از آن طرف اما سامسونگ بیش از ۲ سال است که با جدیت روی این پروژه کار می کند. تلاش هایی که به نظر می رسد بالاخره در اواخر سال جاری میلادی به نتیجه خواهد رسید.

بر اساس اخبار رسیده از یکی از کمپانی های زنجیره تامین قطعات اولیه محصولات سامسونگ واقع در کشور تایوان،‌ شرکت کره ای در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ عرضه محدود نخستین موبایل هوشمند دنیا با نمایشگر انعطاف پذیر را آغاز خواهد کرد.

این در حالی است که برخی منابع نسبتاً قابل اعتماد از احتمال نمایش یک نسخه اولیه از موبایل مورد بحث در کنگره جهانی موبایل در شهر بارسلون سخن گفته اند.

به نظر می رسد سامسونگ همچنان درگیر مشکلات مربوط به تولید این محصول پیشتاز است، چرا که ظرفیت های لازم برای تولید انبوه برخی از قطعات همچون کاور پلاستیکی پلی آمید بدنه وجود ندارد، بنابراین به طور قطع موبایل تاشوی این شرکت در بدو امر با تیراژی بسیار پایین عرضه خود را آغاز خواهد کرد.

برخی از تحلیلگران باور دارند که شرکت کره ای نمی تواند تا پیش از آغاز نیمه دوم سال ۲۰۱۸ دست به تولید انبوه و عرضه جهانی محصول مورد بحث بزند.

 

منبع : phonearena

[the_ad id=”1833″]
[the_ad id=”1836″]
[useful_banner_manager banners=33 count=1]
[useful_banner_manager banners=34 count=1]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *