گزارش هواشناسی در اپل واچ دیگر مورد علاقه سیری نیست

مشکلات دامنه دار دستگاه های جدید دنیای تکنولوژی، به تازگی دامن اپل واچ را هم گرفته و کاربران گزارش می دهند سؤال در مورد وضعیت آب و هوا به قیمت از کار افتادن موقت دستگاه تمام می شود.

به گزارش کاربران حاضر در انجمن های گفتگوی مختلف، وقتی از سیری سؤالاتی نظیر «هوا چطور است؟» یا «دمای هوا چند است؟» یا «آیا امروز باران می بارد؟» و موارد مشابه را سؤال کنید، اپل واچ هَنگ می کند و باید آن را ریستارت کنید.

احتمالاً مشکل به WatchOS 4.1 بر می گردد

کاربران دیگر هم پس از آگاهی از این موضوع، توانستند مشکل را روی ساعت های خودشان تکرار کنند. طبق اطلاعات به دست آمده هر دو مدل اپل واچ سری ۳ و دیگر مدل های مجهز به نسخه ۴٫۱ سیستم عامل WatchOS در این زمینه آسیب پذیر هستند. البته برخی کاربران در کشورهایی به جز آمریکا، کانادا و اروپا چنین مشکلی را تجربه نکرده اند.

هنوز مشخص نیست چرا این وضعیت به وجود آمده، اما اپلیکیشن آب و هوا به تنهایی درست کار می کند، ضمن اینکه ریستارت کردن و ریست کردن ساعت هم تأثیری در رفع مشکل ندارد.

گزارش هواشناسی در اپل واچ دیگر مورد علاقه سیری نیست-2

یکی از نکات جالب این است که سؤال در مورد وضعیت آب و هوای فردا یا روزهای آینده هیچ خللی در عملکرد سیری ایجاد نمی کند و فقط با آب و هوای امروز مشکل دارد. بعضی کاربران، این اختلال را به پایان ساعت تابستانی آمریکا و کانادا در روز یکشنبه ۵ نوامبر نسبت می دهند.

احتمالاً اپل به زودی این مشکل را رفع می کند، یا اینکه خودش به صورت خودکار مرتفع خواهد شد. با این حال بهتر است فعلاً برای آگاهی از وضعیت آب و هوا به سیری متکی نباشید. 

منبع:

MacRumors-digiato

درباره آبرنگ

خودم هستم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *